گوگرد بنتونیت دار | Sulfur Bentonite

گوگرد بنتونیت دار | Sulfur Bentonite

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (4 امتیاز دریافت شده. میانگین امتیاز: 5,00 از 5, )
Loading...

نام صنعتی : گوگرد بنتونیت دار | Sulfur Bentonite

بسته بندی : کیسه 25 کیلو گرمی

توضیحات

گوگرد بنتونیت دار گرانوله | Sulfur Bentonite

برای اصلاح خاک‌های قلیایی و آهکی و بهبود زمین کشاورزی
60% کوگرد 40% بنتونیت
70% کوگرد 30% بنتونیت
کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله به صورت پاششی با کود پاش و یا چالکود در سایه انداز درختان استفاده می شود.
بنتونیت نقش سازنده ای در فرآیند اکسیداسیون گوگرد در خاک دارد ، به طوریکه بنتونیت موجود در این کود با جذب رطوبت به خود و ضمن متورم شدن در بستر خاک متلاشی و به نوعی منفجر می شود و این عمل ، گوگرد را به ذرات ریز تر تبدیل می‌نماید و در نتیجه اکسیداسیون گوگرد سریع‌تر انجام و صورت می‌پذیرد؛ در حالی که گوگرد به راحتی در خاک و یا با آب حل نمی‌شود.

ساری کود (کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله)

در حالی که نیاز تعدادی از گیاهان به گوگرد (غلظت گوگرد در داخل گیاه بیشتر از فسفر است) بیشتر است، متأسفانه در کشور کمتر به استفاده از این کود در جهت پائین آوردن پی هاش خاک‌های قلیایی توجه شده است.
با توجه به آثار مثبت گوگرد در کاهش پی هاش موضعی خاک‌های آهکی، تأمین سولفات مورد نیاز گیاهان، افزایش حلالیت عناصر کم مصرف و پر مصرف به ویژه فسفر، آهن، روی و … کنترل برخی از عوامل بیماری زای قارچی و همچنین اصلاح خاک‌های شور و قلیایی، خاصیت اصلاح کنندگی آن و سایر مزایای دیگر، استفاده از ساری کود ضروری است.

لذا توصیه شده که برای تسریع در فرآیند اکسیداسیون گوگرد در خاک از باکتری تیوباسیلوس (بیو سولفور) و یا کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله همراه با کود حیوانی استفاده شود.
توصیه : استفاده از هر نوع کود را در راستای اصلاح و تقویت خاک زمین زارعی و باغات بر اساس نتیجه آزمون خاک ، صرفاً با نظر کارشناسان مجرب و مهندسین سازمان جهاد و کشاورزی منطقه انجام داده و به آنان اعتماد نمائید.

فروش گوگرد بنتونیت دار

لطفاً در زمان درخواست و ثبت سفارش تناژ و بسته‌بندی و قیمت کالا را به تفکیک استعلام فرمائید. کیمیا پارس شایانکار وظیفه خود می‌داند که کالا را مطابق درخواست تحویل نماید.

جهت درخواست خرید گوگرد بنتونیت دار ، از طریق لینک ثبت سفارش بالای صفحه اقدام فرمائید.

بسته بندی در کیسه های 25 و 30 کیلوگرمی