درباره ما

درباره کیمیا پارس شایانکار

تولیدکننده، واردکننده، صادرکننده و فروشنده مواد اولیه شیمیایی، مواد معدنی و کودهای کشاورزی

کیمیا پارس شایانکار در سال 1380 با مدیریت واحد در راستای فرآوری، تولید سفارشی و تأمین مواد اولیه شیمیایی، مواد معدنی و کود کشاورزی به منظور تأمین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی کشور از یک سو و واردات و صادرات و فروش گسترده مواد شیمیایی، مواد معدنی فعالیت خود را آغاز کرد و از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت بالا و خدمات فروش و تأمین به موقع کالا، رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی‌ترین سرمایه ما محسوب می‌گردد. شادمانیم که با فعالیت مستمر، به سهم خود توانسته‌ایم در تأمین مواد اولیه شیمیایی، معدنی و مواد اولیه کود کشاورزی در یاری رسانی به چرخه تولید در کارخانه‌های کشور در بخش صنعت، معدن و کشاورزی کشور ایفای نقش نماییم.

1- بازاریابی و فروش:
کیمیا پارس شایانکار با تکیه بر آمار و اطلاعات، بررسی مستمر بازارها و شناخت کافی از فعالان حوزه شیمیایی، معدنی و کشاورزی، اعم از تولید کـنندگان، مصرف کـنندگان، تجارت داخلی و خارجی، خریـداران، صادرکـنندگان و فروشـندگان، علاوه بر فعالیت مستقل خود، آمادگی دارد در خصوص بازاریابی و فروش محصول تولیدی واحدهای تولیدی و کارخانجات و در قـالب فروش انحصـاری و برند سازی داخـلی و صـادراتی کالاها، با بهره‌مندی از کارشنـاسان خبره و مطلع و شبـکه گسترده تبلیـغات و بازاریابی خود، بازار فروش پایداری را برای محصـولات و کالاهای سایر مؤسسات این حوزه فراهم سازد.

2- واردات و صادرات:
در زمینه تجارت خارجی فعالیت‌های شرکت شامل موارد ذیل می‌باشد:

2-1- واردات مواد اولیه شیمیایی بنا به سفارش با قیمت مناسب و کیفیت بالا از کشورهای مورد نظر به سفارش شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی کشور با توجه به اصالت مواد شیمیایی
2-2- مشـارکت و همکـاری با واردکـنندگان مواد شیمیایی در زمینه بازاریابی، فروش و برنـد سازی کالاهای وارداتـی
2-3- صادرات تولیدات داخلی کارخانه‌های کشور که دارای پتانسیل و ظرفیت صادراتی هستند و به لحاظ کیفیت دارای مزیت نسـبی می‌باشند اعم از مواد اولیـه شیمیایی، مواد معدنی و کود کشاورزی جزو افتخـارات این مجمـوعه می‌باشد.
2-4- ارائه خدمات صادراتی از قبیل بسته‌بندی اصولی، تشریفات امور گمرکی و تحویل کالا در هر یک از مرزهای خروجی کشور.
2-5- با توجه به تجربیـات و شنـاخت راهکارها و بستـرهای اجرایی امر، مشاوره و مباشرت برای فروش و صـدور کالاهای تولیدکنندگان داخلی به کشورهای هم جوار برای افزایش فروش و صادرات کالاهای تولیدی داخل خریداری مواد اولیه آنان، لـذا از کلیه تولیدکـنندگان مواد شیمیایی، مواد معدنی و کودهای کشاورزی و تولیدکـنندگان ریزمغـذی‌های کشاورزی دعوت می‌نمائیـم که ضمن تماس و همکاری با این شرکـت از خدمات تخصصی صادراتی به منظـور بازاریابی و فروش حرفه ای در داخل کشور این شرکت بهره‌مند شوند.

3- همکاری‌های پژوهشی و تجاری سازی تحقیقات :
با توجه به زمینه‌های مساعـدی که برای تنـوع سبد صادراتی کشـور فراهم شده است، کیمیا پارس شایانکار فعالیت در زمینه تجاری سازی نتایج تحقیقات و تولید محصولات جدید را یکی از راهبردهای جدی خود قرار داده، از همه پژوهشگران و پژوهشکده‌ها و مجموعه‌های تحقیقاتی سراسر کشور در این زمینه دعوت به همکاری می‌نماید.

امید است این تعامل علمی رهگشای تولید سهـل و آسان بعضی از مواد اولیـه مورد نظـر ما و مورد نیاز کشـور از جمله در زمینه مواد شیمیایی و مواد معدنی و کودها و خصوصـاً گوگرد محلول (گوگرد معلق در آب) و به عنوان سـم گوگردی و سایر مواد دیگر…. گردد.