سوالات متداول

خریداران در راستای تأمین کالای (داخلی – صادراتی) مورد نیاز خود ، می توانند به 4 روش با این شرکت ارتباط برقرار نمایند :

1- ثبت سفارش تلفنی

خریداران محترم می‌توانند با شماره‌های تلفن شرکت تماس برقرار نموده و به محض برقراری تماس تلفنی که اطلاعات اولیه و درخواست آنان، توسط اپراتور در سیستم مرکزی شرکت ثبت و مراتب درخواست آنان به کارشناس ذی ربط ارجاع و کارشناس وظیفه‌مند است که ضمن برقراری ارتباط با خریدار و اعلام مشخصات کالا و در صورت نیاز ارسال آنالیز و ضرورتاً نمونه کالا و نهایتاً قیمت مناسب را اعلام و پس از صدور پیش فاکتور و موافقت خریدار مبنی بر خرید کالا و واریز وجه به حساب شرکت و زمانبندی بارگیری و ارسال کالا به خریدار اعلام و در موعد مقرر بارگیری از کارخانه انجام و مراتب توسط کارشناس مربوطه مرحله به مرحله پیگیری و به اطلاع خریدار نیز رسانیده می شود .

2- ثبت سفارش آنلاین

خریداران می‌توانند برای سهولت در خرید از طریق سایت کیمیا پارس شایانکار و آیکن ثبت سفارش نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند و کارشناس فروش با دریافت تقاضا نسبت به پیگیری آن  و اعلام قیمت ، ارسال آنالیز و ضرورتاً نمونه ، اقدام می نماید.

مزیت سفارش آنلاین این است که خریدار در خارج از ساعت اداری و ایام تعطیل نیز می توانند درخواست خود را ثبت و پاسخ دریافت نماید، زیرا کارشناسان فروش شرکت، پیوسته موضوع درخواست آنلاین را رهگیری و رصد می نمایند.

درخواست های آنلاین را عموماً مدیریت بازرگانی شرکت به کارشناس مرتبط ارجاع می‌دهند و طبعاً سفارش‌های آنلاین با حساسیت و دقت بیشتری پیگیری گردیده و سریع‌تر از روال عادی به نتیجه می‌رسند.

3- ارسال نمابر

خریدار می تواند با ارسال نمابر نیز در خواست خود را به کیمیا پارس شایانکار اعلام نماید و کارشناس ذی ربط با دریافت نمابر و ثبت درخواست خریدار در سیستم، نسبت به اعلام پاسخ کتبی و رسمی به خریدار اقدام و درخواست‌ها تا حصول نتیجه، توسط کارشناس مربوطه پیگیری می‌شود.

4- مراجعه حضوری

خریدارانی که با وقت قبلی و مستقیماً به محل دفتر مرکزی شرکت مراجعه می نمایند و ضمن ملاقات حضوری با مدیریت بازرگانی و مدیر عامل شرکت، موضوع جلسه مورد کارشناسی قرار می گیرد و کارشناس مرتبط، وظیفه پیگیری مستمر نتیجه ملاقات را تا حصول نیز را به عهده دارد و معمولاً کالاهای صادراتی که توسط بازرگانان محترم صادر می‌شود، نیاز به بررسی دقیق و صحیح دارد که می‌بایست مراتب طی ملاقات حضوری موضوع هماهنگ می‌گردد.

خریدار وجه کالا را به شماره حساب اعلامی شرکت واریز و پس از چک کردن حساب توسط شرکت، مراتب تایید به خریدار تلفنی اعلام می‌گردد.

تبصره – خریدار می تواند فیش واریزی را به شرکت فکس و یا ایمیل نماید. تأیید به صورت تلفنی الزامی می‌باشد.

نظر به این که این شرکت در زمینه فرآوری، تولید، صادرات و واردات انواع مواد شیمیایی فعالیت دارد، لذا این شرکت آمادگی دارد با بهره گیری از سرمایه سرمایه گذار نسبت به تعریف پروژه طی زمانبندی مشخص اقدام نماید.

 •   تعریف پروژه منوط به مشخص شدن میزان سرمایه در مشارکت است.
 •   همکاری سرمایه گذار در فروش، بازاریابی نیز امکان پذیر است.
 •   سود مناسب و معقول برای پروژه‌ها بر اساس موقعیت زمانی و مدت پروژه قابل تعریف است.
 •   در صورت عدم علاقه‌مندی سرمایه گذاری و مشارکت در فروش و بازاریابی، شرکت رأساً مسئولیت آن را بر عهده خواهد داشت و کلیه مراحل اجرای کار در هر مرحله قابل تعریف و توافق می‌باشد.
 •   با بکار گیری تجربه ما و سرمایه شما می‌توانیم کسب و کار روشن و مداومی را به صورت کوتاه مدت و میان مدت تعریف و اقدام نماییم.
 • ثبت سفارش کالای درخواستی خود از طریق سایت کیمیا پارس شایانکار ( shayankar.ir )
 • ثبت سفارش خود از طریق ایمیل ( sales [at] shayankar.ir ) و فکس ( 02188997735 )

ارسال نمونه برای دانشجویان ، محققان و دانش پژوهان با دریافت هزینه ارسال می‌گردد. (حضوری و یا با پست پیشتاز و غیره)

*هزینه دریافتی فقط بابت هزینه جابجایی نمونه است و هیچ گونه وجه و سودی بابت نمونه اخذ نمی‌گردد.

ارسال درخواست از طریق این لینک امکانپذیر است.

 • درخواست ارسال آنالیز و نمونه طریق از طریق ثبت سفارش و وبسایت ( shayankar.ir )
 • درخواست ارسال آنالیز و نمونه از طریق کارشناسان فروش مربوطه
 • درخواست ارسال آنالیز و نمونه از طریق ایمیل ( info [at] shayankar.ir ) و فکس ( 02188997735 )
 • خریدار درخواست خود را با ذکر نام کالا و تناژ و مشخصات حقیقی و حقوقی از طریق ثبت سفارش وبسایت شایانکار ثبت نماید.

تبصره 1- شرکت بنا به درخواست خریدار آنالیز و یا نمونه کالای درخواستی را به وی ارسال نماید(ارسال نمونه با اخذ هزینه امکان پذیر است)

 •  با موافقت خریدار نسبت به صدور پیش فاکتور توسط شرکت اقدام و پیش فاکتور قیمت + تناژ + وضعیت هزینه انبارداری و حمل + ارزش  افزوده (9%) را به صورت شفاف طی فرمی صادر و به خریدار اعلام می  شود.
 •  با تأیید پیش فاکتور توسط خریدار ،خریدار پیش فاکتور را به حساب اعلام شده واریز می نماید.
 •  شرکت  پس از دریافت وجه کالا،نسبت به اعلام حواله و یا بارگیری اقدام نماید.