چرا کیمیا پارس شایانکار؟

چرا کیمیا پارس شایانکار؟

کیمیا پارس شایانکار با سابقه 20 ساله در امر تولید، تأمین و فروش مواد اولیه شیمیایی، کشاورزی و معدنی بر این باور است که توانسته با ارائه قیمت مناسب و تحویل به موقع کالا از یکسو و ارائه کالای با کیفیت (با اصالت مواد اولیه) و مطابق آنالیز از سوی دیگر، اعتماد خریداران را جلب نموده و علاوه بر کالاهای خود، کالاهای تولیدی سایر تولیدکنندگان را نیز در سبد کالای فروش داخلی و صادراتی خود قرار داده و ضمن همکاری با همکاران تولید گر، خدمات شایانی به خریداران و معالاً به تولید کنندگان همکار ارائه می نماید . فعالیت در خصوص صادرات محصولات تولیدی آنان ، منجر به ظرفیت سازی چرخه ی تولید شان شده و طبعاً، اشتغال زائی ، ارزش افزوده بهتر و بیشتر را برای تولید کنندگان خصوصاً کاستیک سودا فراهم گردیده است و در شرایط کنونی کشور که اقتصاد مقاومتی سرلوحه و نظر مسئولین نظام کشور اسلامیمان است، به سهم خود در این خصوص ایفای وظیفه نماید و مضافاً اینکه ،برخی از کالاهای که زمینه تولیدات شان در کشور فراهم و میسر نیست را از سایر منابع دیگر و به صورت مستقیم تامین می نمائیم.

توسعه و پویایی شرکت کیمیا پارس مرهون خدماتی است که به طور پیوسته به مشتریان خود ارائه می نماید و این خدمات در قالب مکانیزم فروش کالا اعم از ثبت سفارش، پشتیبانی فروش، قیمت مناسب و رقابتی ،  بارگیری و ارسال به موقع کالا، ارسال گزارش به روز به خریدار ، مراحل اجرایی کار می باشد که این اقدامات و اجرای صحیح و اصولی آنها ، موجب افتخار و مباهات ماست.

پشتیبانی فروش

پشتیبانی فروش

کیمیا پارس شایانکار با بهره مندی از کارشناسان مجرب (دارای مدارک علمی مرتبط ) همواره با خریدار در ارتباط بوده و بطوریکه کارشناسان فروش همزمان با ثبت درخواست خریدار بصورت تلفنی و یا  دریافت ثبت سفارش از طریق سایت شرکت ،وظیفه خود میدانند که ضمن ارائه اطلاعات و قیمت به خریدار ، با وی در مورد حمل و نقل مناسب و پرهیز از پرداخت هزینه مضاعف حمل در داخل کشور همفکری نموده ، همیار خریدار باشد . کارشناس مرتبط بطور پیوسته در قالب پشتیبانی و پیگیری مراحل بارگیری ، تحویل کالا ، ضمن ارتباط مستمر ، خریدار را از مراحل اجرای کار آگاه ساخته و این امر فرصتی را برای خریدار فراهم می نماید که طبق برنامه ریزی قبلی، در جریان تأمین کالای خود قرار گیرد.

بارگیری از کارخانه

بارگیری از کارخانه

کالای این شرکت  بطور مستقیم از کارخانه ارسال می گردد و خریدار برای خرید با تناژ کمتر نیز  می تواند از کالای موجود در انبار های عمومی تهران نسبت به تأمین درخواست خود اقدام نماید .کالای سایر تولید کنندگان برای خریداران عمده نیز بصورت مستقیم از کارخانه ارسال می شود و بعضی کالاهای دیگر نیز از بنادر و گمرکات و یا از انبار های عمومی تهران و شهرستان ها به متقاضیان ارسال و تحویل می شود .

قابل ذکر اینکه : کارشناس از هنگام ثبت سفارش تا بارگیری و تحویل کالا ، پیوسته با خریدار در ارتباط بوده . خریدار را در جریان امر قرار می دهد.

گزارش کالا

گزارش کالا

کارشناس هر درخواست و پروژه فروش کالا را ، از مراحل اجرایی کار  اعم از زمانبندی تحویل کالا ، بارگیری و ارسال کالا ( وزن دقیق کالا ، نوع بسته بندی و تعداد کیسه  و یا بشکه ) ارسال فاکتور رسمی و غیره …. مرحله به مرحله اقدامات و پیگیری های خود را به خریدار اعلام و گزارش می نماید .

در کالای های صادراتی نیز ارائه گزارش کامل از بارگیری ، تحویل کالا و ارائه مدارک از قبیل اینویس و پکینگ تا گواهی مبدا و گزارش  بازرسی بین المللی کالا ، به موقع در اختیار خریدار قرار می گیرد.

تحویل به موقع

تحویل به موقع

یکی از موضوعات مهم روزانه و کاری در شرکت، جدیت و پیگیری در تحویل به موقع کالا به خریداران است و نیک میدانیم که با تحویل به موقع کالا از یکطرف و تضمین کمیت و کیفیت کالا و ارائه قیمت مناسب از طرف دیگر باعث افزایش جلب اعتماد مشتریان می گردد. استمرار این روند قطعا در راستای مشتری مداری ، منجر به پیوستگی دریافت سفارشات بیشتر می شود و این مزیت مهمی برای این شرکت و سایر تولید کننده و تأمین کنندگان می باشد . لذا تحویل به موقع کالا یکی از شعارهای شرکت می باشد.

 

با عنایت به مراتب فوق ، امید و انتظار است که خریداران با تحویل گیری کالا ، انتقادات و پیشنهادات خود را در هر یک از  مراحل اجرای کار و با ذکر کاستی ها ، به شرکت اعلام کنند ، یقیناً این نظرات ، سرمایه معنوی ما محسوب شده و رفع اشکالات در ارائه خدمات ما را بیش از پیش موفق تر خواهد ساخت .

به امید موفقیت شما سروران و عزیزان ؛