گوگرد صادراتی | Exportable Sulfur

گوگرد صادراتی | Exportable Sulfur

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 امتیاز دریافت شده. میانگین امتیاز: 5,00 از 5, )
Loading...

فرمول شیمیایی : S

درجه خلوص : %99-98

بسته بندی : کیسه های 50 کیلوئی و یا بیگ بگ های 1 تنی

توضیحات

گوگرد صادراتی ایران | Exportable Sulfur

سالانه مقادیر متنابهی گوگرد صادراتی از منابع نفت و گاز کشورمان استحصال می شود و کشور ما یکی از تولید کنندگان مهم گوگرد دنیاست. گوگرد ایران دارای کیفیت مطلوب و خلوص بالایی است. به طوری که علاوه بر تأمین نیاز داخل کشور، بخشی از آن به خارج از کشور نیز صادر می شود.

گوگرد به صورت آزاد و به صورت ترکیبی، موارد مصرف زیادی دارد ولی بیشترین کاربرد آن برای تهیه ترکیبات شیمیایی و فرآورده های میانی در چرخه صنعت می‌باشد. بیشترین مصرف گوگرد در سال‌های اخیر در صنایع کشاورزی و تهیه کودهای فسفاته بوده که برای پائین آوردن PH خاک کشاورزی و تولید اسید سولفوریک، کبریت سازی، سمپاشی قارچ‌ها، سپیدک‌ها و حشره کش‌ها معمولاً به صورت مستقیم مصرف می‌شود.

گوگرد در پالایش نفت، جداسازی مس و پالایش اورانیوم، تهیه مواد شیمیایی آلی و غیر آلی، رنگ‌ها، کاغذ و خمیر کاغذ، چرم سازی، آبکاری، نیروگاه‌ها، صنایع قند و شکر، تهیه نشاسته، تهیه الیاف مصنوعی، مواد منفجره، دارو سازی و گندزدایی، مواد غیر فلزی، مواد غذایی، صنعت صابون سازی و شوینده‌ها و مواد پاک کننده، باتری سازی، لاستیک مصنوعی، بتون‌های گوگرد دار، مواد شیمیایی مختلف و همچنین به عنوان منبع ماده جوش (جوش‌ دادن لاستیک) نیز بکار می‌رود.

گوگرد مصرفی جهان از دو منبع عمده گوگرد معدنی و گوگرد استحصال از فرآیند با نفت و گاز تأمین می‌گردد. مقدار تولید جهانی از هر کدام به صورت زیر است:

گوگرد معدنی %31

گوگرد همراه با نفت و گاز %69

 انواع گوگرد:

 گازی خانگیران (NIGC) و نفتی پالایشگاهها (NIOC)

انواع دانه بندی:

کلوخه، گرانوله، پولکی (لپه ای)، پودری و میکرونیزه

 بسته بندی:

کیمیا پارس شایانکار گوگرد صادراتی را بصورت فله و یا بسته بندی  شده در کیسه های 50 کیلوگرمی و یا جامبوبگ‌های 1 تنی عرضه می نماید.

 

یکی از اهداف ترسیم شده این شرکت توجه و دقت به کیفیت کالا است و کیمیا پارس شایانکار بر آن است که کالا را با قیمت مناسب و به موقع به خریداران عرضه نماید.

جهت درخواست خرید گوگرد، از طریق لینک ثبت سفارش بالای صفحه اقدام فرمائید.

آنالیز گوگرد

PropertyFigure
sulfurMin. 99.5 %
ashMin. 0.30 %
organic compoundsMax. 0.03 %
acids converted to sulfuric acidMax. 0.003 %
moistureMax. 1 %
mechanical impuritiesAbsent
ColorBright yellow