گوگرد نفتی | Sulfur NIOC

گوگرد نفتی | Sulfur NIOC

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (5 امتیاز دریافت شده. میانگین امتیاز: 5,00 از 5, )
Loading...

نام صنعتی : گوگرد نفتی ، Sulfur NIOC
فرمول : S
درجه خلوص : %99-98
بسته بندی : فله ، کیسه های 50 کیلوئی و یا بیگ بگ 1 تنی

توضیحات

گوگرد نفتی | Sulfur NIOC

فرمول شیمیایی گوگرد :  S

وزن اتمی: 1/32

رنگ : زرد طلایی و زرد قناری

حساسیت :   IMCO =4/1   UN.1350

ایران یکی از تولید و تأمین کنندگان مهم گوگرد در جهان است و سالانه مقدار بسیار زیادی از منابع نفت و گاز کشور، گوگرد استحصال می‌گردد و گوگرد ایران دارای کیفیت بسیار مناسب و خلوص بالا و اش (خاکستر) کمتری است که علاوه بر تأمین نیاز صنایع داخل کشور ، بخش عمده ای نیز بصورت فله (کلوخه و گرانول) به خارج از کشور صادر میگردد.

نوع گوگرد : گازی خانگیران (NIGC) و نفتی پالایشگاهها (NIOC)

دانه بندی : کلوخه ، گرانوله ، لپه ای ، پودری ، میکرونیزه

خلوص : طبق آنالیز و 99/5 % به بالا

بسته بندی  : فله ، کیسه های 50 کیلوئی و یا جامبوبگ 1 تنی

برخی از کاربردها :

به صورت آزاد و یا ترکیبی موارد مصرف بسیاری دارد ولی بیشترین کاربرد آن برای ساخت ترکیبات شیمیایی و فرآورده‌های میانی در چرخه صنعت است. بیشترین مصرف ماده در سال‌های پیشین در صنایع کشاورزی و تهیه کودهای فسفاتیک بوده‌است.

گوگرد یکی از اجزای کبریت می‌باشد. همچنین برای جوشکاری لاستیک به کار می‌رود و به عنوان ماده از بین برنده قارچ و همچنین ضدعفونی کننده و کود به کار می‌رود و برای تهیه اسید سولفوریک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین برای ساختن چندین نوع کاغذ، ماده سفیدکننده و به عنوان عایق الکتریکی کاربرد دارد.

ترکیبات گوگرد بسیار سمی است، برای مثال مقدار کمی سولفید هیدروژن می‌تواند متابولیسم بدن را دگرگون کند اما مقادیر بیشتر آن می‌تواند به سرعت باعث مرگ از راه فلج تنفسی شود. سولفید هیدروژن با سرعت حس بویایی را از بین می‌برد. دی‌اکسید گوگرد آلوده‌کننده مهم جوی می‌باشد. این عنصر برای استفاده‌های صنعتی مانند تولید اسید سولفوریک (H2SO4) برای باتری‌ها تولید باروت و حرارت دادن لاستیک تولید می‌شود. گوگرد در فرآیند تولید کودهای فسفاتی به عنوان ماده ضد قارچ عمل می‌کند. سولفات‌ها در کاغذهای شستشو و خشکبار نیز کاربرد دارند. همچنین این ماده در ساخت کبریت و در آتش‌بازی نیز به‌کار گرفته می‌شود. تیوسولفات آمونیوم یا سدیم به عنوان عامل ثابت کننده در عکاسی کاربرد دارد. سولفات منیزیم می‌تواند به عنوان ماده ضد خشکی و ملین که یک مکمل منیزیم گیاهی است به کار گرفته شود.

نحوه تحویل :

در کانتینر 20 فوت و تحویل خط کشتیرانی مربوطه.

ما نیاز داخلی و صادراتی شما را تأمین می‌نمائیم.

کیمیا پارس شایانکار کالا را بشرط اصالت ماده اولیه و برابر آنالیز و قیمت مناسب عرضه می‌نماید و مشتری مداری از اهداف ترسیم شده این شرکت می‌باشد.

جهت درخواست کالا، از طریق لینک ثبت سفارش بالای صفحه اقدام فرمائید.

آنالیز گوگرد

PropertyFigure
sulfur, %Min. 99.5
ash, %Min. 0.20
organic compounds, %Max. 0.03
acids converted to sulfuric acid, %Max. 0.003
moisture, %Max. 0.2
mechanical impuritiesAbsent
ColorBright yellow