قیمت سود پرک

قیمت سود پرک

قیمت سود پرک | سود کاستیک | سود سوز آور

قیمت سود پرک

شرکت کیمیا پارس شایانکار سود کاستیک مایع  را مستقیماً از پتروشیمی و کارخانه‌های تولید کننده سود سوزآور تأمین می‌نماید. از این رو سود پرک جامد تولید شده از محل  تأمین سود مایع به قیمت مناسب، این امکان  را فراهم می نماید که این شرکت بتواند بتواند سود پرک به قیمت مناسب تولید و با نرخ رقابتی به خریداران عرضه نماید. قیمت مناسب سود پرک بیانگر بدون واسطه بودن و فروش مستقیم سود پرک کاستیک از کارخانه تولیدی است. کیفیت بالا و تحویل به‌موقع طبق زمان‌بندی از یک‌سو و ارائه قیمت مناسب و رقابتی از سویی دیگر یکی از دلایل مهم دریافت سفارش از سوی مشتریان و فروش پیوسته و ماهیانه توسط این شرکت می‌باشد.

این شرکت آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش خریداران و متقاضیان به‌صورت آنلاین و شبانه‌روزی از طریق وب‌سایت خود ، سود مایع و سود پرک مورد نیاز صنایع مختلف را  با کمترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و سود کاستیک را در کوتاه ترین زمان با بهره گیری از سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

قیمت سود پرک | قیمت سود کاستیک | قیمت سود سوز آور| قیمت سود جامد پرک | قیمت چربی گیر صنعتی | قیمت مناسب و ارزان سود پرک کاستیک را از ما بخواهید، زیرا این شرکت با در اختیار داشتن سهم بزرگی از بازار سود پرک کشور ( حداقل با ظرفیت تولید50 تن در روز) سود پرک را با قیمت رقابتی عرضه می نماید.   این شرکت سود پرک تولیدی را به‌منظور کاهش هزینه‌های مضاعف و کاهش قیمت حمل به صورت مستقیم از کارخانه و برابر زمان‌بندی و به‌موقع و در محل درخواستی به مشتری تحویل می‌نماید.

شرکت کیمیا پارس شایانکار با بهره‌مندی از تناژ تولید و با استفاده از تولید در نقاط مختلف کشور این توانایی را دارد، و می تواند در فصول مختلف ، سود پرک را با قیمت مناسب در قالب فروش داخلی و فروش صادراتی ، به خریداران و صادرکنندگان، عرضه نماید.

قیمت صادراتی سود پرک با توجه به نوسانات قیمت ارز در بازار آزاد اعلام می گردد و خریداران محترم بایستی با توجه به نوسانات ارزی، قیمت را به روز استعلام نمایند.

قیمت سود پرک را از طریق سامانه ثبت سفارش تعبیه شده در وب سایت یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش این شرکت، استعلام نمایید.

به اشتراک گذاشتن این مطلب