صادرات سود پرک

صادرات سود پرک

صادرات سود پرک

کیمیا پارس شایانکار با در اختیار داشتن چندین واحد تولیدی سود پرک در شهرستان‌های تهران، قم، اهواز، بندر امام و تبریز  ،علاوه بر تاًمین نیاز واحدهای صنعتی داخلی کشور، بخشی از ظرفیت تولیدی خود را به صادرات سود پرک اختصاص داده است.

کیمیا پارس شایانکار سود پرک صادراتی را به کشورهای مختلف از جمله: ازبکستان، ترکمنستان، ارمنستان، گرجستان، اکراین، افغانستان، پاکستان، عراق،امارات، ترکیه و همچنین هندوستان  صادر می نماید.

سود پرک صادراتی | کاستیک سودا صادراتی| سود پرک کاستیک صادراتی| سود سوزآور صادراتی| سود جامد پرک صادراتی ضمن بسته بندی اصولی در کیسه های 25 کیلوگرمی دوجداره و همچنین در کیسه های جمبوبگ و یا پالت های یک تن و یا یک تن و 250 کیلوگرمی بسته بندی و با انجام تشریفات امور گمرکی (اظهار صادراتی) سود پرک در هر یک از مرزهای خروجی کشور از جمله سرخس،  اینچه برون، دوغارون، مهران،  باشماق، باکو،  بندرعباس، بندر امام و سایر مرزهای خروجی کشور تحویل می گردد.

کیمیا پارس مفتخر است و می‌تواند سود پرک صادراتی را با کیفیت بالا و مطابق آنالیز و طبق زمان‌بندی مشخص و در تناژ مورد درخواست ، با قیمت رقابتی و به‌صورت پیوسته و منظم و به موقع به خریداران خارجی تحویل نماید.

همچنین عوامل فنی شرکت کیمیا پارس شایانکار ضمن انجام عملیات استافینگ (کانتینر گیری) در بنادر امام و بندرعباس، سود پرک را در زیر کشتی و خط CYو خط مارشال و همراه با اسناد و مدارک مربوطه تحویل می‌نمایند.

سود پرک صادراتی به مقصد هر یک از مرزهای زمینی نیز با انجام تشریفات گمرکی به‌صورت درب کارخانه و یا در هر یک از مرزی خروجی کشور قابل تحویل می‌باشد.

قابل ذکر اینکه سود پرک ایران از کیفیت بالاتری برخوردار است و به سبب کیفیت و قیمت مناسب آن گوی سبقت را از کشور چین ربوده است. در حال حاضر محصول سود پرک چینی به لحاظ عدم کیفیت، کلاً و جزاً از بازار سود پرک ایران خارج شده و کشور های همجوار و همسایه نیز با آگاهی از این موضوع عمده سود پرک وارداتی مورد نیاز خود را از کشور ایران تأمین می نمایند.

کیمیا پارس شایانکار به عنوان یکی از معتبر تین شرکت های عرضه کننده و تولیدکننده سود پرک کاستیک آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های خریداران داخلی و خارجی به‌صورت آنلاین و شبانه‌روزی از طریق وب‌سایت خود ، سود مایع و سود پرک مورد نیاز صنایع مختلف را به بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تأمین نماید و در سریع‌ترین زمان ممکنه به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرها و مرزهای مختلف ارسال نماید.صادر کننده محترم لطفاً درخواست خرید سود پرک صادراتی خود  را با ذکر تناژ، کسور مقصد و نوع بسته بندی با استفاده از پست الکترونیکی درج شده در سایت این شرکت ارسال فرمائید. به درخواست شما پس از بررسی توسط کارشناسان، در اسرع وقت اعلام پاسخ خواهد شد.

صادر کننده محترم، سود پرک صادراتی مورد نظر خود را به قیمت مناسب از ما استعلام نمائید. ما با سابقه چند ساله در امر صادرات سود پرک، شما را در تأمین و صادرات سود پرک مطابق استاندارد یاری خواهیم نمود.

به اشتراک گذاشتن این مطلب