خرید سود پرک 98% به شرط آنالیز

خرید سود پرک 98% به شرط آنالیز

خریدار سود جامد داخلی و صادراتی

خرید سود پرک

سود پرک جامد (چرب گیر صنعتی) با فرمول شیمیایی NaOH و با درجه خلوص %۱ ± ۹۸ به شکل پرک و سفیدرنگ می‌باشد. سودپرک یکی از مواد پرمصرف و مورد نیاز کارخانجات می‌باشد. صنایع همیشه دغدغه خرید سود پرک جامد با کیفیت بالا و تحویل گیری به موقع دارند. از این رو خریداران واقعی سود پرک کارخانه های تولیدی مختلف می باشند. عمدتاً شرکت های مصرف کننده از سود پرک به عنوان چربی گیر صنعتی استفاده می کنند.

کیمیا پارس شایانکار با خرید سود مایع از پتروشیمی اروند و خرید ماهانه از پتروشیمی بندر امام و خرید سود مایع به صورت هفتگی از شرکت های کلران، کبودان و صدرا در تناژ بالا و با در اختیار داشتن چندین واحد تولید سود پرک که سود مایع را با بهره مندی از خطوط تولید نوین به سود کاستیک پرک 98 %  و عاری از آلودگی های فلزی،  در نقاط مختلف کشور از جمله شهرستان‌های تهران، قم، اهواز، بندر امام و تبریز  ، توانسته است با تولید انبوه (حداقل 50 تن در روز) و استاندارد،  نیاز خریداران، متقاضیان،  واحدهای صنعتی و تولید کنندگان مواد شیمیایی و سایر تولید گران و صنایع دارویی و غذایی و همچنین نیاز صنایع حفاری نفت و گاز، نساجی، آلومینیوم، کاغذ سازی، باطری سازی، الکل و کارخانجات تولید نوشابه و صنایع دیگر در داخل کشور را تأمین نموده  و مازاد بر فروش و  مصرف سود پرک تولید شده در کشور را به خریداران سود پرک از کشورهای مختلف از جمله ترکمنستان، ازبکستان، گرجستان، ترکیه، عراق، افغانستان، پاکستان و هند صادر نماید. سود پرک صادراتی شرکت کیمیا پارس از کیفیت بالایی برخوردار است به طوری که مشتریان و خریداران خارجی با یک بار خرید سود پرک این شرکت، در دفعات بعد خرید نیز تمایل به خرید سود پرک تولید شده توسط واحد های تولیدی شرکت کیمیا پارس شایانکار داشته و دارند.

شما خریدار محترم به منظور خرید سود پرک یا استعلام قیمت می توانید درخواست خرید سود پرک  خود را از طریق سامانه ثبت سفارش در وب سایت این شرکت ثبت کنید و برای تسریع در روند تحویل گیری به موقع کالا مراتب را از طریق تماس با کارشناسان فروش این شرکت، پیگیری و رهگیری نمائید. می توانید ضمن خرید سود پرک از این شرکت اطمینان داشته باشید، سود کاستیک پرک جامد مورد نیاز و خریداری شده شما با خلوص بالا و در زمان تعیین شده و به موقع در محل و شهر مورد نظر تحویل خواهد شد.

کیمیا پارس شایانکار به‌عنوان تأمین‌کننده و تولید کننده سود پرک کاستیک، آمادگی خود را جهت  حمل و تحویل سود پرک به شما خریداران و مشتریان محترم در محل درخواستی در تمام نقاط کشور اعلام می دارد.

کیمیا پارس مفتخر است و می‌تواند سود پرک صادراتی را طبق زمان‌بندی مشخص و در تناژ مورد درخواست و با قیمت رقابتی و به‌صورت پیوسته و منظم و به موقع به خریداران خارجی تحویل نماید.

خریدار واقعی سود پرک، خریدار پیوسته کاستیک سودا، خریدار محترم سود سوزآور لطفاً خرید سود پرک با کیفیت بالا و به شرط آنالیز سود کاستیک را از ما بخواهید.

 امیدواریم با خرید سود پرک، کیفیت سود پرک ما را ارزیابی نموده و با خرید سود پرک 98% و مصرف سود پرک و حصول اطمینان از کیفیت سود پرک ، افتخاراً در لیست و جمع خریداران مستمر این شرکت قرار گیرید.

به اشتراک گذاشتن این مطلب