چگونگی ثبت سفارش در کیمیا پارس شایانکار؟

خریداران در راستای تأمین کالای (داخلی – صادراتی) مورد نیاز خود ، می توانند به ۴ روش با این شرکت ارتباط برقرار نمایند :

۱- ثبت سفارش تلفنی:

خریداران محترم میتوانند با شماره های تلفن شرکت تماس برقرار نموده و به محض برقراری تماس تلفنی که اطلاعات اولیه آنان و درخواست شان ، توسط اپراتور در سیستم مرکزی شرکت ثبت و مراتب درخواست آنان به کارشناس ذیربط ارجاع و کارشناس وظیفه مند است که ضمن برقراری ارتباط با خریدار و اعلام مشخصات کالا و در صورت نیاز ارسال آنالیز و ضرورتاً نمونه کالا و نهایتاً قیمت مناسب را اعلام و پس از صدور پیش فاکتور و موافقت خریدار مبنی بر خرید کالا و واریز وجه به حساب شرکت و زمانبندی بارگیری و ارسال کالا به خریدار اعلام و در موعد مقرر بارگیری از کارخانه انجام و مراتب توسط کارشناس مربوطه مرحله به مرحله پیگیری و به اطلاع خریدار نیز رسانیده می شود .

۲- ثبت سفارش آنلاین:

خریداران میتوانند برای سهولت در خرید از طریق سایت کیمیا پارس شایانکار و آیکن ثبت سفارش نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند و کارشناس فروش با دریافت تقاضا نسبت به پیگیری آن  و اعلام قیمت ، ارسال آنالیز و ضرورتاً نمونه ، اقدام می نماید.

مزیت سفارش آنلاین این است که خریدار در خارج از ساعت اداری و ایام تعطیل نیز می توانند درخواست خود را ثبت و پاسخ دریافت نماید، زیرا کارشناسان فروش شرکت، پیوسته موضوع درخواست آنلاین را رهگیری و رصد می نمایند.

درخواست های آنلاین را عموماً مدیریت بازرگانی شرکت به کارشناس مرتبط ارجاع می نماید و طبعاً سفارش های آنلاین با حساسیت و دقت بیشتری پیگیری گردیده و سریعتر از روال عادی منجر به نتیجه می شود.

۳- ارسال نمابر:

خریدار می تواند با ارسال نمابر نیز در خواست خود را به کیمیا پارس شایانکار اعلام نماید و کارشناس ذیربط با دریافت نمابر و ثبت درخواست خریدار در سیستم ، نسبت به اعلام پاسخ کتبی و رسمی به خریدار اقدام و درخواست ها تا حصول نتیجه، توسط کارشناس مربوطه پیگیری میشود.

۴- مراجعه حضوری:

خریدارانی که با وقت قبلی و مستقیماً به محل دفتر مرکزی شرکت مراجعه می نمایند و ضمن ملاقات حضوری با مدیریت بازرگانی و مدیر عامل شرکت، موضوع جلسه مورد کارشناسی قرار می گیرد و کارشناس مرتبط ، وظیفه پیگیری مستمر نتیجه ملاقات را تا حصول نیز را به عهده دارد و معمولاً کالاهای صادراتی که توسط بازرگانان محترم صادر می شود ، نیاز به بررسی دقیق و صحیح دارد که می بایست مراتب طی ملاقات حضوری موضوع هماهنگ می گردد.